Trudny początek wiosny mają piłkarze z Dobronia, którzy grają niemal z całą ligową czołówką. W dodatku za mecz ze Stalą Głowno (przegrany 1:3) dostali walkowera, bowiem przez pewien czas na boisku przebywała zbyt mała ilość młodzieżowców.

W sobotę do Dobronia przyjechał mający czwartoligowe aspiracje LKS Różyca. Od 42. minuty Iskra grała w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę obejrzał Mateusz Sowiński. Minutę później padł pierwszy gol dla gości. Po zmianie stron Iskra straciła drugiego gola. W 90. minucie kontaktową i jednocześnie honorową bramkę dla Iskry strzelił Jan Piotrowski.

Iskra: Gumola – D. Kaczmarek, Sowiński, Cichacki, M. Kacprzyk (80.  Pilarz) – Piotrowski, Kasztelan (86. Sokolovskyi), Jurkowski (80. Dąbrowski), Lisowski (75. Stachowski), Dawid Kacprzyk (70. Kutrzepa)  – Kołakowski (83. Dobroszek).