Poszukuję b.dobrego endokrynologa

Co sądzicie o pabianickiej słuzbie zdrowia, gabinetach prywatnych i lekarzach...
nicoll
Piaski - witamy w piaskownicy

Postprzez nicoll » 30 cze 2012, o 17:41

Czy możecie polecić jakiegoś bardzo dobrego endokrynologa ?

brysia26

Postprzez brysia26 » 30 cze 2012, o 18:39

Swojego czasu w Diagnozie przyjmowała docent Winczyk, nie wiem czy wciąż przyjmuje ale warto o nią zapytać. Oczywiście jeżeli chcesz iść prywatnie.
Na NFZ z tego co się orientuję czeka się od 4 do 8 miesięcy w zależności od przychodni :/

nicoll

Re: Poszukuję b.dobrego endokrynologa

Postprzez nicoll » 1 lip 2012, o 10:51

brysia26 napisał(a):Swojego czasu w Diagnozie przyjmowała docent Winczyk, nie wiem czy wciąż przyjmuje ale warto o nią zapytać. Oczywiście jeżeli chcesz iść prywatnie.
Na NFZ z tego co się orientuję czeka się od 4 do 8 miesięcy w zależności od przychodni :/

Dziękuję za szybką odp chodzi mi o prywatne leczenie bo ostatnio leczyłam się u dr Muchy i jest kaszana.Może ktoś jeszcze udzieli info na temat endo.Jutro zadzwonie i zapytam.Pozdrawiam

Fruwam

Postprzez Fruwam » 4 wrz 2012, o 17:23

Nie wiem czy jeszcze aktualne ale w eskulapie przy Grobelnej przyjmuje Pani doktor Ptaszyńska. Podobno bardzo dobra lekarka, sama próbuję się do niej dostać choć raczej państwowo to mi się nie uda. W środy przyjmuje prywatnie również w eskulapie.

Maciek
lewityn - wypływasz na szerokie wody
lewityn - wypływasz na szerokie wody

Postprzez Maciek » 4 wrz 2012, o 22:53

również nie polecam Muchy, podczas okresu dorastania tak dał dupy że skazał mnie na wieczne branie hormonów a można było tego uniknąć.

byłem już chyba u wszystkich endokrynologów w Pabianicach i mam jedno zdanie - każdy tutaj przyjeżdża na występy gościnne a nie leczyć ludzi, takie mam wrażenie

oczywiście przyjeżdżają z Łodzi więc tam ich wiedza wcale nie jest lepsza, ale od 4 lat jestem pod opieką prof. Kuzdaka i wreszcie mogę powiedzieć że ma to ręce i nogi.

Przyjmuje w Uni Med, Piotrkowska 204/210, Łódź. Zapisy na wizytę zwykle >6 miesięcy.
Sprzedam zestaw Core 2 Duo E4300, Abit AB9 Pro, BigTyphoon 120VX, 4GB Geil Ultra DDR2

Lamia

Postprzez Lamia » 19 wrz 2012, o 16:33

Eskulap, pani Ptaszyńska. Uniknęłam operacji. Bardzo jestem jej wdzięczna.

mateusz256

Postprzez mateusz256 » 18 lis 2016, o 15:58

Trudno jest znaleźć dobrego lekarza, nawet w czasach kiedy są oni niemal na wyciągnięcie ręki. Moja siostra potrzebuje rzetelnej konsultacji u endokrynologa z Łodzi, ale nie chciała trafić do przypadkowego lekarza. Okazało się, że w jej poradni pracuje kilku lekarzy tej specjalizacji http://melissamed.pl/endokrynolog. Umówiła się nawet nie wiedząc do kogo na najbliższy wolny termin. Z tego, co wiem to zapisała się do jakiejś kobiety, ale dokładnie już nie pamiętam nazwiska. W jej przypadku akurat nie chodzi o specjalistyczne badania (przynajmniej w tym momencie), ale na samym początku jedynie o wizytę kontrolną. To miejsce poleciła jej koleżanka z pracy, która była już po skutecznym i bardzo dobrze dobranym leczeniu. A jej stan zdrowia wcale nie był zbyt dobry... Skoro więc udało im się poradzić z takim problemem, z bardziej standardową kwestią też chyba nie powinni mieć trudności. Co ważne - na wizytę nie musi czekać kilka czy nawet kilkanaście miesięcy, ale jedynie nieco ponad tydzień. W nagłych albo poważnych przypadkach to ma bardzo duże znaczenie.

Ernesto

Postprzez Ernesto » 4 gru 2017, o 15:28

moim zdaniem warto poszukać takiego specjalisty przez grupy facebookowe zajmujące się poszczególnymi chorobami

Powrót do Służba zdrowia