serwis komputerowy

Czyli wszystko, co wam przyjdzie do głowy...
dband
Piaski - witamy w piaskownicy

serwis komputerowy

Postprzez dband » 23 lip 2008, o 13:11

Poszukuję dobrego, niedrogiego serwisu komuterowego, jeśli ktoś zna to niech poleci :-)

MariuszR
Starówa - witaj starszy forumowiczu

Re: serwis komputerowy

Postprzez MariuszR » 23 lip 2008, o 13:13

dband napisał(a):Poszukuję dobrego, niedrogiego serwisu komuterowego, jeśli ktoś zna to niech poleci :-)

Ja korzystam z usług infoglobu na warszawskiej, serwis jest po wejściu w bramę, drzwi po lewej stronie i na pierwsze piętro.

kpt_nemo

Postprzez kpt_nemo » 23 lip 2008, o 17:52

na Moniuszki róg wyszyńskiego jest spoko serwis
Obrazek

dband

Postprzez dband » 23 lip 2008, o 21:31

wielkie dzięki

Maciek
lewityn - wypływasz na szerokie wody

Postprzez Maciek » 23 lip 2008, o 22:48

zależy co to znaczy niedrogi ;) zgłoś się do Siemiosława z forum ;) ekhem :D pewnie pomoże :P

Blade

Postprzez Blade » 29 lip 2008, o 13:12

dband napisał(a):Poszukuję dobrego, niedrogiego serwisu komuterowego, jeśli ktoś zna to niech poleci :-)

z tego co wiem na Gawrońskiej (róg Bugaju) jest serwis i chłopaki ogarniają spory temat problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Bardzo polecam bo przetestowałem :)

Xanadu
Pabianiczanin
Pabianiczanin

Postprzez Xanadu » 29 lip 2008, o 14:30

Blade napisał(a):z tego co wiem na Gawrońskiej (róg Bugaju) jest serwis i chłopaki ogarniają spory temat problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Bardzo polecam bo przetestowałem :)
Z tego co wiem, nie są aż tak dobrzy, aby za bardzo ich polecać.
Wiem, bo przetestowałem ich przy okazji problemu kumpla.
Sprawę załatwiłem sam, posiłkując się pomocą online z odpowiednich forów.
Trwało to z pewnością dłużej, ale rozwiązania panów z Gawrońskiej były nieco zbyt kosztowne jak na moje zasoby.
Nie twierdzę, że są źli, ale jak ktoś woła ode mnie 1,5 tysia za odzysk kilku plków doc z twardziela, to chyba lekko przegina pałę...
Lepsze firmy za więcej pracy - zaczynają stawki od 5 setek...

Blade

Postprzez Blade » 30 lip 2008, o 10:16

@Xanadu:

użytkownik dband pytał o dobry i tani serwis. Poleciłem ten, bo jest dobry. Nie wspomniałem czy tani ponieważ to kwestia jak mi się wydaje indywidualnego zaistniałego problemu do rozwiązania. Osobiście wydaje mi się że cenowo nie przesadzają.
Sam trafiłem do nich skierowany z Infoglobu, bo podobno chłopaki się wymieniaja często klientami (uzupełniają, posiłkują nawzajem dbając o to aby klient miał problem rozwiązany). odwiedzam tych i tych co jakis czas i nie mogę narzekać. W sumie powiem że zawsze można się tam czegoś dowiedzieć.
Na Gawrońskiej , tyle ze z drugiego końca ulicy (bliżej Mokrej), był wcześniej jakis serwis krzak na którego mój sąsiad sie nadział. kupił tam kompa i net bezprzewodowy założył. sklep sie zamknął bo facet podobno nieźle wałki trzepał, zreszta nie wiem czy nawet rok był ten sklep otwarty. Chłopaki z serwisu przy bugaju opowiadali mi że mieli później przez jakiś czas klientów z kiepska opinią którzy po prostu ich mylili z tamtym serwisem, a nawet gwarancyjnie przynosili kompy do napraw z tamtego sklepu. (nie wiem o którym punkcie Wspominasz - więc piszę dla ścisłości)
Odnosnie Twego problemu z dyskiem. No cóż ale znając chłopaków to nie wydaje mi się aby zarządali 1,5 tys. za odzysk kilku plików doc jak Mówisz. Może Chciałes odzyskać wszystko (stąd kwota usługi), a to Tobie udało się tylko te kilka plików doc odzyskac forumowymi poradami? Chyba że dysk był spalony i wymagał przelutowania elektroniki czy cos w tym rodzaju (sie nie znam na tym). Nie Opisałeś złożoności problemu. Ja nie wiem, ale wydaje mi się że aby stwierdzić że to drogo, czy że inne firmy lepsze jak Piszesz za więcej pracy zaczynają stawki od 5 setek, to czy może aby udałeś się do pozostałych serwisów w Pabianicach tak dla zorientowania w relacjach cenowych i w skuteczności realizacji? Osobiście nigdy mnie nie pociągnęli na kaskę abym czuł się jakoś pokrzywdzony. Zawsze jak wstawiam sprzęt to chłopaki sprawdzają co jest do zrobienia, podają cene a ja się decyduję bądź nie. Nie ma tu mowy o podawaniu i strzelaniu cen jakie do łba strzelają w danej chwili.
Aby nie było - nie zamierzam tu wywoływać na ten temat dyskusji, czy przepychanki, ale osobiście korzystam i polecam znajomym i nie spotkałem się z opinią że przeginają pałę, stąd dziwi mnie Twoja opinia.

grzeszek

Postprzez grzeszek » 30 lip 2008, o 13:17

Blade napisał(a):@Xanadu:
czy może aby udałeś się do pozostałych serwisów w Pabianicach tak dla zorientowania w relacjach cenowych i w skuteczności realizacji?

Pewnie nawet w tym nie był, tylko jak zwykle chce się pomądrzyć

Xanadu
Pabianiczanin
Pabianiczanin

Postprzez Xanadu » 30 lip 2008, o 13:19

Ech... pomyliłem adresy - niedoczytałem. Faktycznie myślałem o tym z wejściem od Nawrockiego. Ulica Bugaj jakoś mi umknęła.
Mój błąd. Zwracam honor :oops:
A o przepychanki się nie martw. Od tego jest tu już taki jeden buc.
Wystarczy jego.

Mateusz

Postprzez Mateusz » 30 lip 2008, o 16:16

myśle ze ancom jest dobry ale podobno bardzo drogi. Ale polecam serwis ktory jest w NEONET-oni tam mają wszystko tanie i obnizają koszty do najniższych.
Pabianicki Teatr Ognia Na Co-Dzień.

ewa
Moderator
Moderator

Postprzez ewa » 30 lip 2008, o 16:21

Ja i tak wolę Infoglob
Ogry są jak Photoshop, Photoshop ma warstwy i ogry mają warstwy...
Obrazek Obrazek

kpt_nemo

Postprzez kpt_nemo » 1 sie 2008, o 11:53

Znam dobrego serwisanta komputerów ale to numerem zarzuce na PW jak ktoś chce, bo nie będe tak publicznie zapodawał.
Obrazek

Maciek

Postprzez Maciek » 2 sie 2008, o 23:37

dobry serwis będzie też na Armii Krajowej, czy tani to nie wiem, bo ja sobie sam serwisuję swoje zabawki ;)

a co do Gawrońskiej (jeśli chodzi o "chłopaków" od drukarek) to byłem tam może ze 3 razy i nie są tani - za wymianę bębna do laserówki ("bo wie Pan, trzeba specjalnie zamówić") chcieli ode mnie 250 zł (jakbym miał lat >50 i nie znał Allegro to by mogli mi takie bzdety wciskać) - w najdroższym sklepie internetowym bęben kosztował 75 zł, na Allegro 55 zł :P a w cenie 220 zł mogłem mieć nowiutką kasetę z nowym bębnem i pełnym uzupełnieniem; do tego zaśpiewali jeszcze że mogą mi (jakby z łachy?) uzupełnić toner po wymianie ale to będzie kosztowało kolejne 80 zł :mrgreen: :mad:

dodatkowo byłem każdorazowo "obsługiwany" z wielkim uśmiechem, chęcią i w ogóle (że się rzygać chciało) tak więc nie polecam! :neutral:
Sprzedam zestaw Core 2 Duo E4300, Abit AB9 Pro, BigTyphoon 120VX, 4GB Geil Ultra DDR2

specjalized

Postprzez specjalized » 25 sie 2008, o 01:59

jak czytam co sie dziaje w serwisie na gawrońskiej to płakać mi sie chce ze śmiechu... [z tą drukarką najlepsza historia HAHAHAHAHA ] ...co chcecie, chłopaki chcą zarobić na super kompy w tydzień

a co sądzicie o "Spectrum" na partyzanckiej ? (co do części to tanio mają)

Ci koło rynku na Moniuszki za próbę uruchomienia lepszej karty grafiki u kumpla (okazało sie że jest uszkodzona) wzieli 10 zł według mnie tanio bo troche pracy włożyli... sprawdzali kompa na innej grafice i innym zasilaczu, a swoją drogą dowiedzieliśmy sie gdzie lezy problem
I'd like to love you but my heart is a sore
I am, I am, I am so yours
Obrazek

adekpabianice

Postprzez adekpabianice » 25 sie 2008, o 13:45

Trochę zboczę z tematu...
Poszukuję Microsoft Office 2007 gdzie mogę dostać kopię oprogramowania czyli wjakim serwisie komputerowym ?

specjalized

Postprzez specjalized » 25 sie 2008, o 13:48

w każdym, przykładowo w Spectrum na partyzanckiej widziałem za 199zł... wszędzie tyle kosztuje chyba
Obrazek

adekpabianice

Postprzez adekpabianice » 25 sie 2008, o 13:56

A niedałoby sie żeby dali kopię ? bym mógl za to zapłacić

specjalized

Postprzez specjalized » 25 sie 2008, o 14:09

troche nie kumam... chcesz żeby Ci przekopiowali płyte i chcesz za to zapłacić ? nie wydaje mi sie żeby jakikolwiek sklep tak zrobił
Obrazek

MariuszR

Postprzez MariuszR » 25 sie 2008, o 15:59

adekpabianice napisał(a):A niedałoby sie żeby dali kopię ? bym mógl za to zapłacić

No dadzą Ci, w ancomie za 150 zł. Licencja na 3 stanowiska. Nie masz siostry/brata/kuzyna w ostateczności kolegi który chce mieć tego Offica? Zbierz 3 osoby, zrzućcie się po 50 zł i będziecie mieli.

Następna strona

Powrót do Różności