zdrowe odżywianie

Co robimy w wolnym czasie, co warto polecić...
drgrosss663a
Piaski - witamy w piaskownicy

zdrowe odżywianie

Postprzez drgrosss663a » 1 gru 2016, o 15:52

czy odżywiacie się zdrowo? dbacie o zbilansowaną dietę? jakie obiady gotujecie?
ja ogólnie staram się jakoś urozmaicać jadlospis, ale czasem kiepsko mi to idzie :/

violetta123

zdrowe odżywianie

Postprzez violetta123 » 6 gru 2016, o 14:12

Ja jestem typem który codziennie zaczyna się zdrowo odżywiać od jutra :) ale tak ogólnie to staram się jedynie unikać słodyczy

lidka

zdrowe odżywianie

Postprzez lidka » 12 gru 2016, o 12:49

Ja podobnie mam. Niby wiadomo, że powinno się odżywiać zdrowo, ale prawda jest taka, że niestety żyjemy w takich czasach, gdzie wszyscy ciągle się gdzieś śpieszą i na nic nie mają czasu, a to niestety przekłada się na zaniedbywanie własnego zdrowia i stylu zycia.

Kamil5

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez Kamil5 » 15 lut 2017, o 22:15

U nas w domu od tygodnia wprowadzono zdrowe odżywianie i rozglądam się za sklepami, gdzie można by kupić zdrowe produkty. Niestety nie wszystko kupi się w sklepach stacjonarnych. Ale znalazłem :https://www.guiltfree.pl/pl/404-ciastka-bez-cukru a w nim słodycze bez cukru. Mają tam zdrowe tłuszcze, produkty wysokobiałkowe i mnóstwo innych ciekawych rzeczy. Mnie jednak najbardziej przekonują ciastka bez cukru.

Jendrula

zdrowe odżywianie

Postprzez Jendrula » 27 lut 2017, o 11:50

Zaczęłam się zdrowo odżywiać od stycznia i widzę już efekty. Dlatego postanowiłam dodatkowo zadbać o organizm od wewnątrz. Zażywam witaminy, minerały i piję herbatki apteczne, np. Pro Apteka posiada produkty wzmacniające organizm, zarówno dla sportowców, jak i osób chcących poprawić kondycję swojego ciała. Można też kupić zioła i herbaty, które na pewno są lepsze, od tych które kupujemy w tradycyjnych sklepach.

anna87

zdrowe odżywianie

Postprzez anna87 » 6 mar 2017, o 13:10

Staram się zdrowo odżywiać oraz gotuję codziennie. Zresztą bardzo to lubie tak wiec dla mnie jest to czysta przyjemność :)

W sieci jest bardzo wiele stron z przepisami tak wiec gotowanie nie jest trudne nawet dla tych , którzy gotować nie potrafią. Ogólnie powiem Wam,że jestem wielkim łasuchem jeśli chodzi o słodycze. Od jakiegoś czasu jednak nie kupuję gotowych tylko wolę coś upiec.
Swietny jest na przykład placek z rabarbarem Do kawki to mistrzostwo świata !

grzelak

zdrowe odżywianie

Postprzez grzelak » 7 mar 2017, o 10:24

Myślę,że odżywiam się zdrowo. Wiadomo,ze czasami chce sie jakiegoś słodycza czy też hamburgera z fast fooda. Sa to jednak w przypadku naszej rodziny rzadkie sytuacje. Na pewno nie objadamy się takimi rzeczami codziennie.....

Poza tym jeśli chodzi o słodkości to zdecydowanie bardziej wolimy samodzielne gotowanie.Jedzenie takie jest smaczniejsze. Jesli macie ochotę na coś dobrego i słodkiego to polecam ten sernik po wiedeńsku.

kolorowekredki

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez kolorowekredki » 14 mar 2017, o 10:36

Ja bardzo dbam o to, co jem. A "fast foody" sama przygotowuję sobie w zdrowszej wersji.

lidka

zdrowe odżywianie

Postprzez lidka » 6 kwi 2017, o 11:47

Jak dla mnie to rozsądek powinien tu być podstawą. Ja jem różnie, czasem dość niezdrowo, ale ograniczam się i z pewnością pilnuje to co jem i ile jem

Coucou

zdrowe odżywianie

Postprzez Coucou » 10 kwi 2017, o 13:21

Masz rację. Nie ma się głodzić, tylko jeść różne rzeczy z umiarem.

Powrót do Po godzinach