Rower

Z regulaminu: ...ogłoszenia mogą (...) dotyczyć pojedynczych ofert kupna/sprzedaży przedmiotów o wartości do kilkunastu złotych, lub ofert darmowych. Warunkiem umieszczenia oferty sprzedaży jest podanie ceny.
Adrian
Piaski - witamy w piaskownicy

Rower

Postprzez Adrian » 30 gru 2013, o 18:58

Witam
Chcę kupić rower MTB ,ponieważ nie ma sezonu ceny będą niższe ,więc mam pytanie do Was ,gdzie najlepiej i w jaki sprzęt zainwestować.Na rynku jest dużo marek ,a cena jakie mnie interesuje to 2-2,5tys. Można oczywiście kupić taniej ponieważ osprzęt napewno będę wymieniał na inny niż seria.

pozdrawiam

Adass91

Rower

Postprzez Adass91 » 4 sty 2014, o 00:53

Generalnie w tym przedziale cenowym jest bardzo dużo rowerów i większość z nich zbudowana jest na podobnym osprzęcie. Moim zdaniem nie ma sensu w tym przypadku inwestować w jakiś specjalnie markowy rower, bo wtedy po za renomowaną marką nie dostajemy nic więcej (z reguły osprzęt niższych grup). Do max 2,5 tys. zł warto zwrócić uwagę chociażby na Authory (dobry stosunek jakość/cena), Meridy czy polskie Krossy. Rower najlepiej kupić przez internet, chociaż po sezonie łatwo uzyskać rabat w stacjonarnych sklepach. Z tych w naszej okolicy z dużym wyborem polecam:
- hurtowania Piasta, Łódź Puszkina (z tego co pamiętam to mają Authory i coś jeszcze)
- Bikemia, Łódź Wydawnicza (m.in. Merida)
- MC Sport, Łódź Piłsudskiego 179 (Kross)

Adrian

Re: Rower

Postprzez Adrian » 23 sty 2014, o 23:18

Chyba zdecyduję się na Gianta,jutro spróbuje podskoczyć do "Piasta" i ocenić na miejscu czy warto .

http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bik ... chnologies

Adass91

Postprzez Adass91 » 24 sty 2014, o 00:28

No tak w tej cenie rower podobny jak u konkurentów. Ja jednak za te pieniądze szukałbym roweru bez tarczowych hamulców. Generalnie są one trudniejsze w naprawie i droższe w utrzymaniu. Przy zwykłych v-brake'ach wszystko można zrobić samemu. Siła hamowania gorsza, ale przy niesportowym zastosowaniu roweru nie powinieneś tego odczuć.
Sporo rowerów Gianta mają też w Dynamo (Łódź, Kilińskiego 3)

Adrian

Rower

Postprzez Adrian » 11 mar 2014, o 21:42

Witam

Kupiony w zeszłym tygodniu Kellys Spider 30, narazie wrażenia z jazdy pozytywne.Oby tak dalej ,heja i do przodu . Zakupiony w rowerowym na ul.Kościuszki,mają pojęcie i dobrze mi doradzili . Cena tam to 2400zł.
Polecam kazdemu i pozdrawiam

rozanna

Rower

Postprzez rozanna » 15 kwi 2015, o 16:04

Ciężko powiedzieć, ale najlepiej patrzeć po marketach

LevisOla

Postprzez LevisOla » 17 lut 2017, o 14:26

Mam do sprzedania rower szosowy bianci, używany ale w bardzo dobrym stanie - w koncu bianchi jest niezniszczalny :) http://www.uzywane.com/rower-bianchi

Powrót do Pchli targ