Sklepy sportowe w pabianicach

Pabianice, moje miasto...
Lupus83

Postprzez Lupus83 » 23 mar 2010, o 11:55

Gdzie są prócz carrefoura i echo? Potrzebuje dobrze zaopatrzonego, a konkretnie szukam piłki MIKASA MVA 200...

maly_to_a
Piaski - witamy w piaskownicy

Re: Sklepy sportowe w pabianicach

Postprzez maly_to_a » 23 mar 2010, o 12:08

W Pabianicach nie dostaniesz tej piłki;) szukałem jej w wakacje i nigdzie nie było jedynie w Łodzi znalazłem jakas hurtownie na allegro i podjechał do nich:D

Lupus83

Postprzez Lupus83 » 23 mar 2010, o 12:10

maly_to_a napisał(a):W Pabianicach nie dostaniesz tej piłki;) szukałem jej w wakacje i nigdzie nie było jedynie w Łodzi znalazłem jakas hurtownie na allegro i podjechał do nich:D

masz może jakiś namiar na tą hurtownie?
bo teraz generalnie ciężko z tymi piłkami :cry:
Kupiłem jedną ale puszczała powietrze, koleś nie miał na wymiane to oddał kaskę, zamówiłem na allegro ale okazało się że sprzedają towar którego na stanie nie mają... I poszukuje gdzieś w okolicy bo na środe by się przydała...

maly_to_a

Postprzez maly_to_a » 23 mar 2010, o 19:17

Nie mam namiaru na nich było to gdzies na Limanowskiego, ale nie znam dokładnego adresu. Pamietam ze w sklepie na rogu Kilinskiego i Moniuszki taki mały sklep sportowy powiedziano mi ze moga sprowadzic ale mi na czasie zalezało:D spytaj sie i w carefure była ale to nie była mva200 tylko chyba mva310

Lupus83

Postprzez Lupus83 » 23 mar 2010, o 21:32

maly_to_a napisał(a):Nie mam namiaru na nich było to gdzies na Limanowskiego, ale nie znam dokładnego adresu. Pamietam ze w sklepie na rogu Kilinskiego i Moniuszki taki mały sklep sportowy powiedziano mi ze moga sprowadzic ale mi na czasie zalezało:D spytaj sie i w carefure była ale to nie była mva200 tylko chyba mva310

Znalazłem... W Rawie Mazowieckiej. A w carrefourze pan powiedział że piłek w ogóle nie sprowadza bo cena w oficjalnej dystrybucji to ponad 300 zł. A na jutro i tak nie ma szans załatwić. No więc jutro znajomy odbiera mi piłkę w Rawie.

maly_to_a

Postprzez maly_to_a » 23 mar 2010, o 22:34

haha ta 300 <wysmiewacz> ja płaciłem jakos 220zł jakos tak a ty za ile znalazłes?

Lupus83

Postprzez Lupus83 » 24 mar 2010, o 22:56

maly_to_a napisał(a):haha ta 300 <wysmiewacz> ja płaciłem jakos 220zł jakos tak a ty za ile znalazłes?

Też za 220. Prócz tego zrobiłem sobie wycieczkę 160 km...

cjakmil995

Postprzez cjakmil995 » 27 mar 2010, o 08:26

Sportowe sklepy w Pabianicach:
Sklep w Carrefourze(Bugaj)
Oskar-sport(róg Kilińskiego i Moniuszki)
Active(Echo)
Bicykl(Moniuszki)
...

basket_pce

Postprzez basket_pce » 9 kwi 2010, o 19:33

mam znajomego co ma hurtownie, w razie czego napisz do mnie to Ci sprowadzi :)
:)

grazyna

Postprzez grazyna » 7 maja 2015, o 08:02

Ewentualnie - http://www.3210sport.pl/ Sklep na mieście nigdy nie da takiej stawki co internetowy, bo nie ma takiej możliwości. Chodzi o same koszty działania, pracowników, lokalizacja. No i wiadomo - nie wszystko da się umieścić.

sylweq

Postprzez sylweq » 28 paź 2016, o 13:38

Jak potrzebuję kupić coś konkretnego, to jadę jednak do Łodzi, albo zamawiam przez neta. Dotyczy to sprzętu głównie, ale i ciuchów. Raz, że nasze sklepy są po prostu słabo wyposażone (te stacjonarne). Co z tego, że ktoś może mi daną rzecz zamówić, jak samodzielnie tez mogę zamówić? Co do ciuchów sportowych to w Łodzi jest przecież duży sklep sportowy. Poza tym w sieci bez trudu można odszukać kody rabatowe do różnych sklepów (w tym tez sportowych). Ja np. tak zrobiłem wykorzystując: http://alerabat.com/kod-promocyjny/eobuwie Zamówiłem sobie nowe buty do biegania. Teraz rozglądam się za kurtką narciarską i już wiem, mniej więcej, gdzie zamówię. Na myśl o tym, że bym miał chodzić po mieście i szukać po sklepach dostaję gęsiej skorki. Szkoda czasu i energii moim zdaniem.

karin

Postprzez karin » 4 kwi 2017, o 12:36

A czego dokładnie szukasz? Bo teraz w zasadzie wszystko można kupić online. Jeśli szukasz na przykład obuwie sportowego to ja mam sprawdzony sklep Retrokicks, masz modele damskie, ale mają też męskie i dziecięce. Bez problemów coś dla siebie znajdziesz.

russoucor

Postprzez russoucor » 4 kwi 2017, o 15:32

Hej ; )) Ja kupuję zazwyczaj w Carrefourze, albo w Bicyklu :) Zresztą zakupy przez Internet też wchodzą w grę :D

setsuge

Postprzez setsuge » 5 kwi 2017, o 10:34

No dobra, ale ja tam bez przymierzania nie kupuję obuwia, bo bazować na samych rozmiarach to loteria.

Coucou

Postprzez Coucou » 2 maja 2017, o 14:39

Ja też obuwia raczej nie byłabym w stanie kupić przez internet, trzeba przymierzyć, to fakt. Za to ubrania sportowe to nie problem, wręcz wolę coś sobie kupić przez moją ulubioną stronę domodi.pl. W stacjonarnych jakoś nic mi nie odpowiada albo brakuje mojego rozmiaru.

maksiu432

Postprzez maksiu432 » 5 maja 2017, o 10:36

Dlatego właśnie wole zamawiać takie rzeczy przez neta bez chodzenia po sklepach stacjonarnych...

anna87

Postprzez anna87 » 14 cze 2017, o 13:56

Również wolę zamawiać przez internet. Nie tylko z racji tego,że jest to wygodniejsze. Jak również z racji tego,że zamawianie ciuszków w taki sposob jest o wiele tańsze oraz można sporo na tym zaoszczędzić....
Nie zwracam takiej dużej uwagi na markę ubrań jakie kupuję ale bardziej na jakość ich wykonania.

Powrót do Jestem stąd