Problem z reklamą :(

Pabianice, moje miasto...
Monia414
Piaski - witamy w piaskownicy

Postprzez Monia414 » 7 gru 2014, o 17:10

Witajcie. Szukam dobrej reklamy do mojej nowej firmy. Chciałabym żeby dobrze przyciągała uwagę klientów , nie tylko w dzień ale także w nocy , i jednocześnie nie była zbyt krzykliwa .
Moja firma znajduje się w okolicach Biskupina ale nie mogę znaleźć dobrej firmy w pobliżu Sad
Znalazłam jedynie firmę w Warszawie http://frwarszawa.pl/produkcja-reklamy/led-reklama-swietlna/
ale jest to za daleko licząc koszty dojazdu itp. Wolałabym nie wydawać za dużo jak na starcie za reklamę.
Znacie jakieś firmy w pobliżu czy korzystaliście już z ich usług ?
Proszę o informację jak najszybciej !! :)

Pozdrawiam Monia :) :)

barteksmolinski

Re: Problem z reklamą :(

Postprzez barteksmolinski » 16 lut 2017, o 14:05

Jeśli chcesz mieć bardzo dobrą reklamę, to pomyśl o zainwestowaniu w reklamę tv. Reklama telewizyjna ma bardzo duży zasięg i dlatego jest w stanie skutecznie wypromować firmę. Jedynym minusem mogą być koszty.

grzelak

Postprzez grzelak » 6 mar 2017, o 13:35

Zastanawiałaś sie może nad reklamą na facebooku? Tak naprawde ten rodzaj reklamy wcae tak dużo nie kosztuje a jednocześnie może przyciągnąć wiele osób. W koncu praktycznie każdy ma konto na facebooku

Na tej stronie jest opisane jak prowadzić taką kampanię aby była skuteczna:
http://www.complito.pl/na-jaka-forme-re ... -postawic/

Jest tutaj również opisanych wiele innych sposobów reklamy

Anthony

Postprzez Anthony » 10 mar 2017, o 12:31

Reklama telewizyjna niesie za sobą ogromne koszty. Kluczem są moim zdaniem media społecznościowe. Koszt stosunkowo niewielki, a grono odbiorców również ogromne.

Jendrula

Postprzez Jendrula » 1 kwi 2017, o 09:32

Moim zdaniem koszty takiej reklamy w porównaniu do jej efektywności są nieopłacalne. Taka reklama musi naprawdę byś chwytliwa i ciekawa, bo inaczej nikt nie zwróci na nią uwagi. Dużo lepszym sposobem jest zorganizowanie loterii promocyjnej, z której klienci skorzystają dobrowolnie i na pewno zbudujemy tym większą lojalność. Nawet jeśli skorzystasz z firmy zewnętrznej, która takie loterie promocyjne organizuje, to koszt i tak wyjdzie mniejszy niż reklama w telewizji, czy telebim, a efekt będzie pewnie lepszy.

anna87

Postprzez anna87 » 6 mar 2018, o 11:09

Jendrula napisał(a):Moim zdaniem koszty takiej reklamy w porównaniu do jej efektywności są nieopłacalne. Taka reklama musi naprawdę byś chwytliwa i ciekawa, bo inaczej nikt nie zwróci na nią uwagi. Dużo lepszym sposobem jest zorganizowanie loterii promocyjnej, z której klienci skorzystają dobrowolnie i na pewno zbudujemy tym większą lojalność.

No dobra, a wiesz, że taka loteria obwarowna jest różnymi przepisami. To gra losowa, a gry losowe w naszym kraju nie do końca są legalne.

grzelak

Postprzez grzelak » 7 mar 2018, o 10:20

Fakty są takie, że coraz więcej osób korzysta z Internetu.

Powrót do Jestem stąd