Praca w Pabianicach

Pabianice, moje miasto...
magda29
Piaski - witamy w piaskownicy

Praca w Pabianicach

Postprzez magda29 » 13 mar 2012, o 12:05

Mam pytanie.Czy już w tym mieście naprawdę nie ma żadnej pracy?Tylko trzeba jeżdzić nawet 30km stąd żeby cokolwiek dostać?
A po za tym te śmieszne umowy i śmiesznie małe pieniądze jak za to żyć już nie wspominając o kolejkach w urzędzie pracy.

Bart666

Re: Praca w Pabianicach

Postprzez Bart666 » 14 mar 2012, o 17:25

Potwierdzam, oboje z zoną pracujemy w łodzi, tu sie zarobić nie da.

Winchester

Praca w Pabianicach

Postprzez Winchester » 15 mar 2012, o 21:20

Potwierdzam. Od kilku lat nie znalazlem pracy w Pabianicach. Naszczescie pracuje w Lodzi.

epa

Postprzez epa » 19 mar 2012, o 00:25

mieszkałem w Pabianicach i szybko jak skończyłem szkołę stąd uciekłłem. trochę zagranicą trochę w innych miastach w pl(poznan,wrocław,bydgoszcz,warszawa). Ale doszedłem do wniosku że dobrze jest mieszkać w Skierniewicach płacić śmieszne opłaty a pracować Warszawie. przykład na jednym zawodzie których wiele wykonywałem a robiłem je w Pabianicach magazynier 1000zł netto + premia 200-300zl Warszawa 4000 netto + premia. Rano w pociągach można to zrozumieć że nie tylko ja tak myśle w Skierniewicach ja już "liżę szybę" a jest jeszcze Żyrardów.Z Łodzi bardzo dużo ludzi jeżdzi do wawy

koalapatrzy

Praca w Pabianicach

Postprzez koalapatrzy » 19 kwi 2012, o 14:23

to miasto umiera. Coraz poważniej myślę o wyprowadzce.

patimati

Postprzez patimati » 27 kwi 2012, o 11:44

Bida i nędza:(

Lupus83

Postprzez Lupus83 » 28 kwi 2012, o 07:04

Nie wiem dlaczego u nas w społeczeństwie pokutuje mit, że pracę trzeba mieć pod nosem. Proponuje wam spojżeć na problem inaczej. Pabianice są częścią aglomeracji łódzkiej. Na prawdę tak daleko wam do Łodzi do pracy? Znam ludzi którzy do pracy w Pabianicach dojeżdżają z Tomaszowa Maz. Pracy na poważnie w Pabianicach nie miałem i prawdę mówiąc nie szukałem bo w Pabianicach nie ma firm, które by mnie interesowały. A ci co chcą uciekać bo w okolicy nie ma pracy powiem jedno: Spadajcie ;)
Może jestem niepoprawnym optymistą ale moim skromnym zdaniem po zakończeniu inwestycji drogowych w łódzkim (s8, s14, a1) naprawdę się u nas ruszy i nie będzie problemów ze znalezieniem pracy.

Lupus83

Postprzez Lupus83 » 28 kwi 2012, o 07:06

epa napisał(a):mieszkałem w Pabianicach i szybko jak skończyłem szkołę stąd uciekł<b>ł</b>łem. trochę zagranicą trochę w innych miastach w pl(poznan,wrocław,bydgoszcz,warszawa). Ale doszedłem do wniosku że dobrze jest mieszkać w Skierniewicach płacić śmieszne opłaty a pracować Warszawie. przykład na jednym zawodzie których wiele wykonywałem a robiłem je w Pabianicach magazynier 1000zł netto + premia 200-300zl Warszawa 4000 netto + premia. Rano w pociągach można to zrozumieć że nie tylko ja tak myśle w Skierniewicach ja już "liżę szybę" a jest jeszcze Żyrardów.Z Łodzi bardzo dużo ludzi jeżdzi do wawy

Kolego 4000 netto w magazynie? :D Takie rzeczy tylko w Warszawie :D

magda29

Praca w Pabianicach

Postprzez magda29 » 30 kwi 2012, o 08:46

No tak łatwo powiedzieć facetowi który pewnie nie ma zobowiązań,bo np kobietom trudniej się ruszyć dalej za pracą mają małe dzieci,obowiązki wolą mieć pracę na miejscu.:)

ewa
Moderator
Moderator

Praca w Pabianicach

Postprzez ewa » 2 maja 2012, o 14:09

A to dziecko nie jest też faceta? I czemu niby kobieta ma więcej zobowiązań? Przestarzałe myślenie...
Ogry są jak Photoshop, Photoshop ma warstwy i ogry mają warstwy...
Obrazek Obrazek

epa

Postprzez epa » 7 cze 2012, o 00:01

Lupus83 - takie są kwoty. Magazynier to się nazywa a robisz wszystko jak wszędzie. Dadzą ci tytuł Specjalisty do spraw Gospodarki Magazynowej bo już jesteś powyżej progu jaki obowiązuje w pl ale nadal robisz to samo, bo muszą ci podnieść i stanowisko i kwoty aby nie było takiej przepaści z innymi regionami w pl.

Lupus83

Postprzez Lupus83 » 9 cze 2012, o 12:53

epa napisał(a):Lupus83 - takie są kwoty. Magazynier to się nazywa a robisz wszystko jak wszędzie. Dadzą ci tytuł Specjalisty do spraw Gospodarki Magazynowej bo już jesteś powyżej progu jaki obowiązuje w pl ale nadal robisz to samo, bo muszą ci podnieść i stanowisko i kwoty aby nie było takiej przepaści z innymi regionami w pl.

No to musze powiedzieć chłopakom z magazynu warszawskiego oddziału firmy, w której pracuje żeby bunt podnieśli. Bo 4000 nawet brutto żaden z nich nie ma.

michal7187
Starówa - witaj starszy forumowiczu
Starówa - witaj starszy forumowiczu

Praca w Pabianicach

Postprzez michal7187 » 11 cze 2012, o 21:24

Niestety w Pabianicach wyjątkowo ciężko o pracę, poza praca na kasie w supermarkecie. Kończę studia szukam pracy dla siebie, a na listach propozycji nawet 1 oferty z Pabianic nie ma !!!
Niestety nieudolność kilku ostatnich władz sprawiły, że w Pabianicach więcej się zamyka niż otwiera.

magda29

Postprzez magda29 » 12 cze 2012, o 09:20

michal7187 napisał(a):Niestety w Pabianicach wyjątkowo ciężko o pracę, poza praca na kasie w supermarkecie. Kończę studia szukam pracy dla siebie, a na listach propozycji nawet 1 oferty z Pabianic nie ma !!!
Niestety nieudolność kilku ostatnich władz sprawiły, że w Pabianicach więcej się zamyka niż otwiera.

Zgadzam się z tobą.

Lupus83

Postprzez Lupus83 » 12 cze 2012, o 10:01

magda29 napisał(a):
michal7187 napisał(a):Niestety w Pabianicach wyjątkowo ciężko o pracę, poza praca na kasie w supermarkecie. Kończę studia szukam pracy dla siebie, a na listach propozycji nawet 1 oferty z Pabianic nie ma !!!

Zgadzam się z tobą.

A ktoś zmusza Was do pracy w Pabianicach? Do Łodzi daleko? 30 minut autobusem...

wsmpw

Praca w Pabianicach

Postprzez wsmpw » 12 cze 2012, o 22:11

Lupus83 napisał(a):A ktoś zmusza Was do pracy w Pabianicach? Do Łodzi daleko? 30 minut autobusem...

pewnie ja to w angli co to 2 godzinki samolotem może co to za głupia odpowiedź...
pół godzinki tu pół tam dojazdy jesteś okrojony z kasy na dojazdy to raz a dwa z godziny do dwóch z dnia zamiast 8 to robisz 10 w zasadzie..
Renault 5 Klub Polska
wsm

Lupus83

Postprzez Lupus83 » 12 cze 2012, o 23:39

wsmpw napisał(a):
Lupus83 napisał(a):A ktoś zmusza Was do pracy w Pabianicach? Do Łodzi daleko? 30 minut autobusem...

pewnie ja to w angli co to 2 godzinki samolotem może co to za głupia odpowiedź...
pół godzinki tu pół tam dojazdy jesteś okrojony z kasy na dojazdy to raz a dwa z godziny do dwóch z dnia zamiast 8 to robisz 10 w zasadzie..

No tak. Więc najlepiej siedzieć w domu i narzekać. Kolego kiedyś pracowałem sobie wakacyjnie w Łodzi na Brukowej, Dojazd miałem wspaniały. Najpierw 30 min busem potem dwadzieścia tramwajem i dwadzieścia na piechote. Do tego czekanie na środki transportu. A dostawałem 3 zł/h. I jakoś chciało mi się jeździć a nie jojczyć, że do pracy daleko. Ja do iura swojej firmy mam 200 km. Też mam płakać że daleko?

BezlikZpce

Postprzez BezlikZpce » 13 cze 2012, o 14:54

@Lupus83 chodzi o to że nasze miasto się nie rozwija wszystko wydajemy na szpital a miasto powoli staje się magazynem. Stoją wolne pomieszczenia a pieniądze wydajemy na wyciągnięcie z długów szpital który odnotował tylko jeden miesiąc bez strat z obecną panią prezes. Najpierw reformy później pomoc finansowa to umożliwiło by nam zwiększyć rozwój miasta i zmienić obecną tendencje do wynajmowania pomieszczeń na magazyn.

epa

Postprzez epa » 13 cze 2012, o 16:44

Lupus83 napisał(a):
epa napisał(a):Lupus83 - takie są kwoty. Magazynier to się nazywa a robisz wszystko jak wszędzie. Dadzą ci tytuł Specjalisty do spraw Gospodarki Magazynowej bo już jesteś powyżej progu jaki obowiązuje w pl ale nadal robisz to samo, bo muszą ci podnieść i stanowisko i kwoty aby nie było takiej przepaści z innymi regionami w pl.

No to musze powiedzieć chłopakom z magazynu warszawskiego oddziału firmy, w której pracuje żeby bunt podnieśli. Bo 4000 nawet brutto żaden z nich nie ma.

czytaj ze zrozumieniem a później wróć z mamą.

magda29

Praca w Pabianicach

Postprzez magda29 » 13 cze 2012, o 21:30

A powiedz mi,piszesz że jeżdziłeś autobusem do Łodzi itd,powiedz wyrabiałeś się na czas?Ty może tak bo z Pabianic a co z ludzmi którzy mieszkaja dalej np.w Łasku.....nie ma szans!!!I to jest wkurzające,a jak sie coś trafi to własnie daleko i nie ma czym wrócić z popołudniówek np

Następna strona

Powrót do Jestem stąd