Praca w Pabianicach

Pabianice, moje miasto...
Owieczka
lewityn - wypływasz na szerokie wody
lewityn - wypływasz na szerokie wody

Praca w Pabianicach

Postprzez Owieczka » 1 lip 2012, o 00:13

Jeśli nie ma pomocy przy dzieciach ze strony np.rodziny, lub też opiekunek- to nie da rady.Czasoprzestrzeni nie da się zagiąć.Z samochodem jeszcze można próbować. Komunikacją miejską- nie ma szans.

wsmpw
Piaski - witamy w piaskownicy

Praca w Pabianicach

Postprzez wsmpw » 1 lip 2012, o 12:51

Lupus83 Czy Ty nam próbujesz wmówić chiński dzień życia cłowieka? czy Ty jesteś normalny? Czy masz już piane zamiast mózgu zrobioną przez tą Twoją wielką perspektywiczną KORPORACJE KTÓRA MA JEDNOSTKE ZA NIC I JAK PRZYCHODZI CO DO CZEGO TO ZWALNIAJĄ LUDZI BEZ MRUGNIĘCIA OKIEM I NIE OBCHODZI ICH TO ŻE ZA 2 MIESIĄCE PRZYJMĄ JAKIEGOŚ ZIELONEGO I STRACĄ NA NIM WIĘCEJ... no nie nie wieżę w Twoje uparcie.Naprawdę chcesz tak żyć przez 65 lat ? Napisz jeszcze jaką masz umowę czy wogólę wpłacane masz składki za pełen etat pracy.....
Renault 5 Klub Polska
wsm

Lupus83

Re: Praca w Pabianicach

Postprzez Lupus83 » 1 lip 2012, o 19:19

wsmpw napisał(a):Lupus83 Czy Ty nam próbujesz wmówić chiński dzień życia cłowieka? czy Ty jesteś normalny? Czy masz już piane zamiast mózgu zrobioną przez tą Twoją wielką perspektywiczną KORPORACJE KTÓRA MA JEDNOSTKE ZA NIC I JAK PRZYCHODZI CO DO CZEGO TO ZWALNIAJĄ LUDZI BEZ MRUGNIĘCIA OKIEM I NIE OBCHODZI ICH TO ŻE ZA 2 MIESIĄCE PRZYJMĄ JAKIEGOŚ ZIELONEGO I STRACĄ NA NIM WIĘCEJ... no nie nie wieżę w Twoje uparcie.Naprawdę chcesz tak żyć przez 65 lat ? Napisz jeszcze jaką masz umowę czy wogólę wpłacane masz składki za pełen etat pracy.....

Ja wiem, że każdy by chciał zarabiać średnią krajową, i spędzać w pracy 8 godzin razem z dojazdami. Niestety nie jest tak różowo.
A co do mojej firmy. mam szczęście, że pracuje w firmie rodzinnej, w której szanowane są pewne wartości. Zagodziłem się na taką prace i jestem za nią odpowiednio gratyfikowany. Umowę mam na czas nieokreślony, na pełen etat. Pierwszą umowe miałem na 7 miesięcy.

Karlos

Praca w Pabianicach

Postprzez Karlos » 7 kwi 2015, o 10:50

Zajrzyjcie na http://www.monetto.pl/t/w-co-zainwestow ... roku.1186/ i sprawdźcie dyskusję na temat inwestycji w 2015 roku. W co warto inwestować i co przyniesie największe korzyści.

pabianiczanka03

Praca w Pabianicach

Postprzez pabianiczanka03 » 14 maja 2015, o 10:19

Hej,chciałam zasięgnąć waszej opinii na temat pracy w Pabianicach przez Randstad.

Robin

Postprzez Robin » 24 sie 2015, o 13:25

A ja ostatnio się zastanawiam czy nie dorobić sobie nieco, pracując w domu. Nigdy nie miałem problemu z pisanie i tak sobie myślę, że jakieś wypracowania mógłbym pisać bez większych kłopotów. Co sądzicie o takiej formie zarabiania?

pabianiczanka03

Praca w Pabianicach

Postprzez pabianiczanka03 » 31 sie 2015, o 11:20

Cześć, czy jest w Łodzi praca z dobrym dojazdem,jest dużo ofert teraz ale nawet jeśli puszczą bus to mają one określone przystanki

Kalis

Praca w Pabianicach

Postprzez Kalis » 28 gru 2015, o 15:17

A ja Wam powiem, że wolę pracę na miejscu z dojazdem 15-20 min samochodem za mniejsze pieniądze niż pracę do której muszę dojechać godzinę (lub więcej) w jedną stronę. Cenię w życiu trochę inne wartości niż pieniądz. Wolę być wcześniej w domu i spędzić czas z rodziną niż poświęcać życie pracy w korporacji. Czas to też pieniądz.

Karczuszka

Praca w Pabianicach

Postprzez Karczuszka » 1 mar 2016, o 16:55

Za dużo człowiek traci czasu (życia) na dojazdy moim zdaniem więc chyba lepiej nieco mniej kasy a mieć więcej czasu dla siebie i bliskich.
Myślę KOBIECO.PL jestem kobietą! Zobacz jakie są skutki picia kawy więc warto czy nie warto?

pabianiczanka03

Postprzez pabianiczanka03 » 2 mar 2016, o 19:37

Tak,tylko żeby jeszcze ta praca była na miejscu,nie oszukujmy się w Pabianicach pracy nie ma i duzo ludzi dojezdza np do Łodzi bo z czegoś muszą się utrzymać tak

pabianice1

Postprzez pabianice1 » 4 mar 2016, o 00:32

pabianiczanka03 napisał(a):Tak,tylko żeby jeszcze ta praca była na miejscu,nie oszukujmy się w Pabianicach pracy nie ma i duzo ludzi dojezdza np do Łodzi bo z czegoś muszą się utrzymać tak
dokładnie a jak jest to za grosze.

Marta34

Postprzez Marta34 » 22 mar 2016, o 21:47

Tak, to jest niestety smutne. Odkąd pamiętam jeżdżę do Łodzi, najpierw na studia, później do pracy. W Pabianicach kiedyś dorywczo jakieś inwentaryzacje, jak człowiek był biednym studentem. Poza kasą, wykładaniem towaru i sprzątaniem to mam wrażenie, że w tym mieście się nie znajdzie.

violetta123

Praca w Pabianicach

Postprzez violetta123 » 6 gru 2016, o 14:16

Miejscowy rynek pracy nie jest zbyt atrakcyjny, jednak muszę się pochwalić, że wreszcie udało mi się znaleźć zatrudnienie na miejscu bez konieczności dojazdów do Łodzi. Pracuję obecnie jako doradca terenowy w Kruku - wymagają tu przede wszystkim przyjaznej postawy i podejścia do ludzi :) Zarobki jak na nasze warunki są całkiem wysokie - na umowie o pracę zarabiam obecnie 3800 brutto, do tego mam służbowy samochód i darmowy pakiet medyczny. Wydaje mi się, że warto do nich napisać i sprawdzić, czy nie poszukują kogoś w tym momencie :) Praca na miejscu jest naprawdę dużo wygodniejsza niż codzienne dojazdy...

kamil11

Praca w Pabianicach

Postprzez kamil11 » 19 gru 2016, o 14:30

Pilnie poszukuję pracy, ktoś coś?
Pozdrawiam

lidka

Praca w Pabianicach

Postprzez lidka » 16 sty 2017, o 09:43

Poszukaj w sieci, z pewnością da się coś sensownego znaleźć, a ofert też nie brakuje. Nie wiem jakiej pracy szukasz, na umowę o pracę czy zlecenie, ale warto się rozejrzeć, tym bardziej, że weszła nowa ustawa związana z umowami zlecenie 2017 rok. Wprowadzenie najniższej stawki godzinowej w tego typu umowach ma unormować galopujących pracodawców, którzy w tym wypadku zazwyczaj starają się wyzyskiwać pracowników.

Tomek45

Postprzez Tomek45 » 22 sty 2017, o 18:36

Kochani! Wy tu narzekacie na brak pracy, a ja np. nie mogę znaleźć solidnego i niedrogiego hydraulika lub mechanika samochodowego, który nie stroi fochów i nie "zdziera". Na miejscu niektórych, zamiast narzekać o braku pracy u "kogoś", może warto by pomyśleć o jakiejś "niszy" usługowej, cierpliwie zapracować na dobrą opinię, a potem zbierać owoce w postaci klientów, którzy sami zaczną przychodzić.

chusno

Praca w Pabianicach

Postprzez chusno » 25 sty 2017, o 13:32

Nie możesz znaleźć niedrogiego i dobrego, bo z 3 rzeczy zawsze się coś wyklucza :) tanio, dobrze i szybko, wyklucz jedno, a znajdziesz :) jeżeli chcesz dobrze i szybko to niestety będziesz musiał się wykosztować.
Ale co do rady jaką dajesz to jak najbardziej, fachowców nigdy za wiele, ale ciężko w Polsce prowadzić działalność no i ciężko znaleźć taką niszę czasami, aby odpowiadała też nam
Sprawdźcie jak zmienić rozmiar swojego biustu http://duzybiust.com.pl/powiekszanie-bi ... -rozmiary/

Tomek45

Praca w Pabianicach

Postprzez Tomek45 » 3 lut 2017, o 23:36

chusno napisał(a):Nie możesz znaleźć niedrogiego i dobrego, bo z 3 rzeczy zawsze się coś wyklucza

Otóż drogi @chusno tacy (t. zn. dobrzy i drodzy), o jakich piszesz już SĄ. Ten fakt dowodzi tego, że dobrzy mogą dlatego brać więcej, gdyż jest ich jeszcze zbyt MAŁO.
Są jednak pierwsze oznaki zmian w tej materii. Niedawno korzystałem z usług warsztatu samochodowego położonego nieco dalej od Pabianic, który tę samą robotę, za którą "renomowany" warsztat chciał 1500 PLN, wykonano mi tak samo dobrze za 850.
I o to właśnie nam (klientom) chodzi :wink:

misiaka

Postprzez misiaka » 27 kwi 2017, o 09:43

Lupus83 napisał(a):Nie wiem dlaczego u nas w społeczeństwie pokutuje mit, że pracę trzeba mieć pod nosem.

Może stąd, że człowiek pracuje aby żyć, a nie na odwrót. Nie uśmiecha mi się spędzać 8 godzin w pracy a np. 3-4 na dojazdach. A gdzie czas na wypoczynek, wychowywanie dzieci, sport?

Poprzednia strona

Powrót do Jestem stąd