picie oleju lnianego

Pabianice, moje miasto...
opuszka
Piaski - witamy w piaskownicy

picie oleju lnianego

Postprzez opuszka » 17 paź 2016, o 11:57

Zakupiłam już olej lniany i mam zamiar zrobić sobie taką oto kurację zdrowotną, ponoć picie oleju lnianego pomaga na wszelkie zdrowotne aspekty. Czy ktoś z Was pił taki olej i czy zauważyliście jakieś zmiany? będę bardzo wdzięczna za odpowiedź!
Robię domowe peelingi z kawy, sprawdzają się idealnie! cera jest o wiele piękniejsza!

higher44

picie oleju lnianego

Postprzez higher44 » 25 paź 2016, o 12:27

Coś kiedyś obiło mi się o uszy ale wiem tylko że obniża cholesterol. Muszę o tym poczytać

Tomek45

Re: picie oleju lnianego

Postprzez Tomek45 » 23 lis 2016, o 23:12

Oboje z żoną co jakiś czas robimy sobie taką krótkotrwałą kurację. Wyraźnych rezultatów nie widać, choć opisy działania wyglądają rewelacyjnie. Podobno nie wolno przesadzać z nadmiernym spożywaniem, aby nie uszkodzić wątroby.

pirones

picie oleju lnianego

Postprzez pirones » 28 lis 2016, o 13:11

Olej lniany ma cenne kwasy tłuszczowe omega-3, więc jest bardzo zdrowy :) Zapobiega m.in wadom mózgu, depresji itp.
Skuteczne leczenie tłustej cery - sprawdź!

lidka

picie oleju lnianego

Postprzez lidka » 16 sty 2017, o 09:44

Nigdy nie próbowałam, będę musiała o nim trochę poczytać, choć nie wiem czy to po prostu nie nowy trend.

misiaka

picie oleju lnianego

Postprzez misiaka » 27 kwi 2017, o 09:45

Nie poleca się pić go regularnie, przez cały czas. Dobrze robić sobie kuracje. Sytuacja jest tu podobna, jak w przypadku suplementów diety. Lepiej nie brać codziennie, bo wątroba siada, za to można sobie robić np. cykle: tydzień z witaminą C, tydzień odpoczynku dla wątroby.

tytan

picie oleju lnianego

Postprzez tytan » 30 kwi 2017, o 15:32

Podobno najzdrowszym olejem nie jest lniany ani oliwa z oliwek tylko... nasz rzepakowy. Tak wynika z przekazu na "Wiem co jem i wiem co kupuję".

Tamtek

picie oleju lnianego

Postprzez Tamtek » 9 sie 2017, o 03:02

Poczytajcie w Internecie o leczniczej paście Dr. Budwig. Robi sią ją z chudego twarogu zmiksowanego z olejem lnianym

agatakar

picie oleju lnianego

Postprzez agatakar » 24 sie 2017, o 14:44

Wydaje mi się że warto, chociaż osobiście mimo regularnego stosowania nie zauważyłam różnicy.

fabiann

picie oleju lnianego

Postprzez fabiann » 27 sie 2017, o 20:33

Jestem tego samego zdania. Wiekszosc ludzi po prostu uzywa diety przez troche aby zrzucic pare zbednych kilogramow, a nastepnie wraca do starych nawykow zywieniowych - a to je wlasnie trzeba zmieniac. W dzisiejszycha czasach niestety ale wiekszosc produktow jest w jakis sposob szprycowana chemia .. co na dluzsza mete ma negatywny wplyw na nasze zdrowie. Wystarczy popatrzec na naszych pradziadkow potrafiacych zyc ponad 90 lat w dobrej kondycji .. oni jedli na codzien bardziej naturalne rzeczy, ot caly sekret. Moim zdaniem lepiej jest zapobiegac niz leczyc dlatego sam mam zamiar stopniowo wprowadzac nowa diete - niski indeks glikemiczny dieta bo taka ma nazwe korzysta z produktow z duza zawartoscia blonnika. O wszystkim dowiedzialem z wpisu na stronie Sante.pl . Macie moze doswiadczenie w tej kwestii? Bede wdzieczny za przykladowe przepisy bardziej zlozonych dan opartych wlasnie o nia. Pozdrawiam :)

Kornag

picie oleju lnianego

Postprzez Kornag » 28 sie 2017, o 07:54

Ciekawe, coś podobnego do tranu, tylko z rośliny. A co do żywienia, w zależności od trybu życia i umiejętności kucharskich danej osoby, zależy też sposób żywienia. Przykładowo, osoba która nie umie gotować, plus robi z 10 godzin to ciężko od niej wymagać ze nie będzie jadła gotowych potraw, takich jak pizza do piekarnika i inne.

fabiann

picie oleju lnianego

Postprzez fabiann » 28 sie 2017, o 09:50

No niestety, jak sie chce byc zdrowym to trzeba zaczac w miare mozliwosci samemu gotowac. Mozna to opanowac, wiem po sobie ;) Troche wysilku.

AnnaWall

picie oleju lnianego

Postprzez AnnaWall » 18 paź 2017, o 08:45

Jam mam zawsze problem z tego typu kuracjami. Nie jestem pewna czy warto je stosować
Pozdrawiam Anna

Xerty

Re: picie oleju lnianego

Postprzez Xerty » 13 lis 2017, o 19:25

A co sądzicie o młodym, zielonym jęczmieniu? Chciałbym nabyć coś na poprawę metabolizmu. Czy ktoś z Was stosował młody jęczmień? Jeśli tak, to jak efekty?

Powrót do Jestem stąd