INTERNET W PABIANICACH

Pabianice, moje miasto...
Tomalizm
Piaski - witamy w piaskownicy

Re: INTERNET W PABIANICACH

Postprzez Tomalizm » 12 mar 2014, o 19:56

Chcesz najpewniejszy internet ro bierz UPC, najtańszy natomiast to TOYA. Gdyż raczej wątpię, że chcesz się bawić w Neostradę, miałem wiele lat UPC i żadnych problemów nie było, mój znajmy ( były sąsiad :) ) posiada internet od TOYA i już by się chciał go pozbyć. Mimo tego, że zwiększyli prędkość wszystkim użytkownikom dwukrotnie połączenie mu się zrywa i musi restartować modem ( mieszkanie na szarych szeregów ).

Raadek

Postprzez Raadek » 19 mar 2014, o 13:01

W okolicach ul Karniszewickiej w Pabianicach, oraz w Ksawerowie, Piątkowisku, Górce Pabianickiej, Petrykozach działa firma Goldnet. Niezła oferta, dobry zasięg, szybki internet. Dobra alternatywa dla osób które nie mają dostępu do firm typu toya. neta od nich mam juz 2 lata (Piątkowisko) i jak na razie nie mam żadnych problemów. Prędkośc taka jak na umowie (a nawet ciutke wyższa), nie zawiesza się, szybki serwis.

maria1

Postprzez maria1 » 13 kwi 2014, o 18:12

Oczywiście UPC...polecam

Kamillka

Postprzez Kamillka » 6 mar 2017, o 11:59

Ja od ponad dwóch lat internet domowy mam właśnie od Toya i jestem zadowolona bardzo. Internet ładnie mi chodzi i jak dotąd (odpukać) nie miałam z nim większych problemów i dostałam ciekawą ofertę tv i jestem zadowolona. Większość sąsiadów od nas korzysta z ich usług i nikt nie marudzi :)

Poprzednia strona

Powrót do Jestem stąd