Gdzie kupić prawdziwe, chrupkie pieczywo

Pabianice, moje miasto...
kufel
Piaski - witamy w piaskownicy

Postprzez kufel » 23 lip 2014, o 16:48

Witam

Macie może jakieś sprawdzone miejsca gdzie można kupić naprawdę chrupiące bułeczki lub chleb? Od wielu lat kupuję pieczywo w sklepiku na ryneczku (Bugaj) z Woli Zaradzyńskiej, ale już od dawna jego jakość znacznie się pogorszyła. Marzą mi się chrupiące bułeczki na śniadanie a w większości sklepów można dostać jednakowe kutwy, że nie wspomnę już o chlebie. Jeśli macie coś sprawdzonego podzielcie się informacją.

Pozdrawiam

juda

Postprzez juda » 8 sie 2014, o 15:37

A piekarnia "Mikołaj" na Tatrzańskiej?

Lupus83

Re: Gdzie kupić prawdziwe, chrupkie pieczywo

Postprzez Lupus83 » 27 wrz 2014, o 14:21

kufel napisał(a):Witam

Macie może jakieś sprawdzone miejsca gdzie można kupić naprawdę chrupiące bułeczki lub chleb? Od wielu lat kupuję pieczywo w sklepiku na ryneczku (Bugaj) z Woli Zaradzyńskiej, ale już od dawna jego jakość znacznie się pogorszyła. Marzą mi się chrupiące bułeczki na śniadanie a w większości sklepów można dostać jednakowe kutwy, że nie wspomnę już o chlebie. Jeśli macie coś sprawdzonego podzielcie się informacją.

Pozdrawiam

Też kupowałem na ryneczku, ale przerzuciłem się na piekarnie z Pięknej. Sklep mają na Moniuszki między Świętokrzyską i Piękną.

rozanna

Postprzez rozanna » 11 kwi 2015, o 18:33

A ja się przerzuciłam na automat do wypiekania chleba i już więcej na "kupny" się nie skuszę

Powrót do Jestem stąd