Czy Pabianice muszą być takie brzydkie i smutnę zimą ?

Rudy
Piaski - witamy w piaskownicy

Postprzez Rudy » 8 lip 2007, o 18:59

Nie mówie ze teraz jest latem pieknie i cudownie ale cos sie dzieje jest gdzie wyjsc itd ale zimą nic się nie dzieje ani nie ma gdzie wyjsc pzoostaje tylko komputer.

Bosman
lewityn - wypływasz na szerokie wody

Postprzez Bosman » 8 lip 2007, o 20:11

Rudy napisał(a):Nie mówie ze teraz jest latem pieknie i cudownie ale cos sie dzieje jest gdzie wyjsc itd ale zimą nic się nie dzieje ani nie ma gdzie wyjsc pzoostaje tylko komputer.

Bardzo lubię ulicę Piotrkowską w Łodzi, ale zimą ona jest ohydna.
Znajdź sobie jakieś hobby i narzekaj chłopie.
Wtedy i zimą będziesz miał co robić.

keczup
Starówa - witaj starszy forumowiczu

Re: Czy Pabianice muszą być takie brzydkie i smutnę zimą ?

Postprzez keczup » 9 lip 2007, o 09:29

Rudy napisał(a):Nie mówie ze teraz jest latem pieknie i cudownie ale cos sie dzieje jest gdzie wyjsc itd ale zimą nic się nie dzieje ani nie ma gdzie wyjsc pzoostaje tylko komputer.

bo jedyną opcją rozrywki w Pabianicach jest wyjśc na dwór pospacerowac... zimą trzaska w tyłek stąd brak tej jedynej niewątpliwej atrakcji.

Robert28

Postprzez Robert28 » 20 paź 2007, o 21:39

WITAM
Popieram , Pabianice to jedna wielka nuda zarówno latem jak i zimą. Nic tu nie ma ciekawego i nic się nie dzieje, mam na myśli imprezy, koncerty.Wystarczy codziennie chodzić z małym dzieckiem na spacer by się przekonać że nie ma gdzie chodzić. Park przy Dobrzynce i ta wspaniała fontanna. Sama Dobrzynka swoim wyglądem i niekiedy zapachem odstrasza, następne wspaniałe i atrakcyjne miejsce to Bulwary. To już ciekawiej jest na naszym cmentarzu.
Opisując nasze miasto mam nadzieję że przeczyta to ktoś z władz miasta i zastanowi się nad dalszym rozwojem kulturalnym Pabianic. Może warto dokonać w naszym mieście rewolucji i stworzyć ulicę lub deptak z lokalami typu dyskoteka , kręgielnia i wiele innych? Jak to jest że w tak małej miejscowości jak Tuszyn jest taki fajny basen na wysokim poziomie (mam na myśli "Oceanik") a w Pabianicach ciągle taka nędza.
Pozdrawiam :cool:

grzeszek

Postprzez grzeszek » 20 paź 2007, o 22:08

Chodzi o to, ze kogo nie spytasz, to uwaza tak jak ty, władze też. Ale z tych indywidualnych chęci nie wynika nic, zadna ogólna korzyść. Pytanie dlaczego, gdzie jest błąd.

specjalized

Postprzez specjalized » 21 paź 2007, o 23:36

w tuszynie jest ładniej bo tuszyn jest w sumie w lesie :)
I'd like to love you but my heart is a sore
I am, I am, I am so yours
Obrazek

Robert28

Postprzez Robert28 » 22 paź 2007, o 09:40

Będąc na terenie basenu jakoś nigdzie lasu nie widziałem. Wszędzie zabudowa jak na miasto przystało.Nawet można dostrzec blokowisko- to mi się akurat nie podoba bo nie jestem zwolennikiem tego rodzaju mieszkalnictwa.

dawid666

Postprzez dawid666 » 22 paź 2007, o 17:31

ja proponowalbym rozwoj MDKu i MOKu - jest młodzież, młodzież często angażuje sie w rozne projekty kulturalne, muzyczne, plastyczne... moznaby zrobic od czasu do czasu wystawę prac, fotografii - gdzie kazdy moze umiescic swoje prace.
podobnie z muzyką - wiecej czasu i miejsc na proby dla zespolow - wiecej prob na ktore mozna wpasc i posluchać.
a prawda ze nie ma co robic... a jest wiele zajec ktore moznaby zorgranizowac, i na ktore byliby chętni.
Kolega.... KURCZAK :D

robert

Postprzez robert » 22 paź 2007, o 22:45

Z tymi chętnymi to różnie bywa...Ale rzeczywiście...rozwój MDku i Moku by się przydał...Choć MDk co roku jakieś nowe pracownie dodaje...

Kurs tańca towarzyskiego który ruszył w zeszłym roku w lutym trwa do dziś...i ma się względnie dobrze..choc uczestnicuy zmieniali się dość często i stale ktoś odchodzi i napływaja nowe twarze....

Nie =mniej jednak...w innych pracowniach przydąłby się zmiany...w pracowni muzycznej...gry na perkusji...u czyć się można...ale nie stety nie u perkusisty...a szkoda...bo ja osobiście spodziewałem się że skoro można się uczyc grać na różnych instrumentach to i jest kilku nauczycieli...
...

Robert28

Postprzez Robert28 » 22 paź 2007, o 23:39

A kto uczy grać na perkusji ? Dawny zomowiec? oni umieli posługiwać się pałeczkami :-D

dawid666

Postprzez dawid666 » 23 paź 2007, o 22:50

Robert28 napisał(a):A kto uczy grać na perkusji ?

Krzychu, jesli sie nie myle.
Kolega.... KURCZAK :D

robert

Postprzez robert » 23 paź 2007, o 22:54

No jest człowiek który zna się na muzyce...i uczy generalnie podstaw gry na kilku instrumentach - poprostu prowadzi pracownie muzyczną...
...

smorandaa

Postprzez smorandaa » 28 kwi 2015, o 13:04

Niestety zima tak ma, ale lato już tuż tuż)

Rabarbar

Postprzez Rabarbar » 17 sie 2015, o 15:58

ludzie muszą się sami zorganizować w jakieś kółeczka zainteresowań. jakieś warsztaty sobie zorganizować. można wyłonić jakiś kreatywny zespół, który będzie realizował jakieś projekty. można organizować warsztaty muzyczne, artystyczne. tylko, że trzeba jakieś środki wyczarować :D

Powrót do Jestem stąd