Warsztaty samochodowe - opinie

Tematy o naszych drogach, komunikacji i wszystkim co jeździ...
jasiu
Starówa - witaj starszy forumowiczu

Warsztaty samochodowe - opinie

Postprzez jasiu » 2 sie 2007, o 21:35

może jakieś uwagi na temat pabianickich warsztatów samochodowych?? których mechaników polecacie, a do których nie odesłali byście największego wroga.
1. ja nie polecam gazowników z lutomierskiej przy partyzanckiej. za ustawienie gazu wzięli ode mnie 50 złotych chociaz i tak nic nie dało to wymyslili ze mam kopułkę zapłonową do wymiany kopułka 50 i dalej nic nie pomogło. badziewiarze
2. warsztat tyczynskiego na leszczynowej od karniszewickiej w stronę klimkowizny. sam szef jest solidny ale jak ma urlop to lepiej tam nie wjeżdżać. wujasowi wymienili rozrząd, ale okazało się że tylko wzięli kasę a rozrządu wcale nie ruszyli. po awarii wujas pojechał do swojego satrego mechanika. tamten wyciągnął pasek rozrządu i okazało się, ze to ten satary który on zakładał, bo podpisywał swoje paski. wujas za wymianę zaworów głowicy itp zapłacił prawie 3 tysie, a tyczynski powiedział ze mu moze za pasek oddac.
polecam natomiast mechanika z grunwaldzkiej pan janusz. nardzo solidny gość. polecam elektryka z północnej jacek ma na imię. jak komus pęknie rura wydechowa do zapraszam na ulicę dobrą solidne spawanko.
Ostatnio edytowano 12 kwi 2008, o 11:56 przez jasiu, łącznie edytowano 1 raz

Bosman
lewityn - wypływasz na szerokie wody

Postprzez Bosman » 2 sie 2007, o 22:01

jasiu napisał(a):1. ja nie polecam gazowników z lutomierskiej przy partyzanckiej. za ustawienie gazu wzięli ode mnie 50 złotych chociaz i tak nic nie dało to wymyslili ze mam kopułkę zapłonową do wymiany kopułka 50 i dalej nic nie pomogło. badziewiarze

Ich chyba już nikt nie lubi. Polecam tych z kolejowej.
jasiu napisał(a):2. warsztat tyczynskiego na leszczynowej od karniszewickiej w stronę klimkowizny. sam szef jest solidny ale jak ma urlop to lepiej tam nie wjeżdżać. wujasowi wymienili rozrząd, ale okazało się że tylko wzięli kasę a rozrządu wcale nie ruszyli. po awarii wujas pojechał do swojego satrego mechanika. tamten wyciągnął pasek rozrządu i okazało się, ze to ten satary który on zakładał, bo podpisywał swoje paski. wujas za wymianę zaworów głowicy itp zapłacił prawie 3 tysie, a tyczynski powiedział ze mu moze za pasek oddac.

Niczym "Usterka" - z "Tvn-u"
jasiu napisał(a):polecam elektryka z północnej jacek ma na imię.

Bardzo szybko i sprawnie trza przyznać.

[ Dodano: Czw 02 Sie, 2007 ]
a ten elektryk lepiej by ci gaz ustawił niż ci z lutomierskiej, choć on na gazie prawie się nie zna.

dyziak
Piaski - witamy w piaskownicy

Postprzez dyziak » 2 sie 2007, o 22:21

mechanik świętokrzyska sławek kubas ale trzeba czekac w kolejce

Maciek

Postprzez Maciek » 2 sie 2007, o 22:26

ja na Garncarskiej u p.Piotra do tej pory wszystkie naprawy zlecałem i w sumie sobie chwalę :) (dość napięty terminarz również)

natomiast szukam dobrego szpachlarza-lakiernika...
Sprzedam zestaw Core 2 Duo E4300, Abit AB9 Pro, BigTyphoon 120VX, 4GB Geil Ultra DDR2

jasiu

Postprzez jasiu » 3 sie 2007, o 07:36

Maciek napisał(a):ja na Garncarskiej u p.Piotra do tej pory wszystkie naprawy zlecałem i w sumie sobie chwalę :) (dość napięty terminarz również)

natomiast szukam dobrego szpachlarza-lakiernika...

a co miałeś jakiegoś dzwona:)??

Maciek

Postprzez Maciek » 3 sie 2007, o 09:01

kurde, typowa polska mentalność :P tak, miałem 2 lata temu [koleś skręcił w lewo 20m przede mną na Warszawskiej a jechał w Gdańską - ale pewnie nie pamiętasz ;) bo nie pamiętam żeby ktoś mi fleszem po oczach świecił ;) ] - po tamtym dzwonie wszystko robił mi znajomy z Chechła I ale on aktualnie nie ma na to czasu a ja mam parę malutkich miejsc gdzie pojawiła się rdza na tylnej klapie i chciałbym ją odrestaurować :)
Sprzedam zestaw Core 2 Duo E4300, Abit AB9 Pro, BigTyphoon 120VX, 4GB Geil Ultra DDR2

jasiu

Postprzez jasiu » 3 sie 2007, o 09:16

Maciek napisał(a):ale pewnie nie pamiętasz ;) bo nie pamiętam żeby ktoś mi fleszem po oczach świecił ;)

to następnym razem dzwoń ;) to podjade

Maciek

Postprzez Maciek » 3 sie 2007, o 14:02

nie było co oglądać :P sprawcy straty to pamiętam mandat + na oko 200-300 zł a u mnie 4000 :( taka to sprawiedliwość

BOLO

Postprzez BOLO » 4 sie 2007, o 02:54

to Cię zycie wy.... pchało :D:D:D:D
ioo było was poznac ale albo jestem zbyt głupi aby was zrozumieć albo zbyt mądry aby was cokolwiek nauczyć

jasiu

Postprzez jasiu » 23 gru 2007, o 12:21

poszukuję jakiegoś gramotnego elektryka-elektronika samochodowego. generalnie, kogoś kto ma pojęcie o sterownikach, komputerach, i jak zobaczy renault twingo, żeby nie pomyślał, że to Enterprise. a może jest na forum jakiś maniak elektroniki?? mam mały problem

dyziak

Postprzez dyziak » 23 gru 2007, o 12:29

Chyba na ul.Trębackiej jest elektryk samochodowy ale nie wiem co potrafi.

Rudy

Postprzez Rudy » 23 gru 2007, o 19:54

ja znalem jednego elektyka ale zostal prezydentem a jeszcze jednego znalem to do angli wyjehal i mówi rze jurz tó nie wruci wienc nie mogem ci jasko pomóc

karolinka22

Postprzez karolinka22 » 17 lis 2008, o 15:00

Witam czy ktos moze podac mi namiar dokładny na dobrego elektryka chodzi mi przede
wszystkim o załozenie alarmu do vw.

Jestem nowa w pabianicach bo sie przeprowadziłam i nie znam tu nikogo a do byle kogo nie chce isc

Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz! :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Maciek

Postprzez Maciek » 17 lis 2008, o 19:55

na Matejki Ci założą (jadąc Moniuszki w stronę centrum, skręcasz w prawo tuż przed stacją LPG)

karolinka22

Postprzez karolinka22 » 18 lis 2008, o 09:31

Maciek napisał(a):na Matejki Ci założą (jadąc Moniuszki w stronę centrum, skręcasz w prawo tuż przed stacją LPG)

Ale czy jestes zadowolony z ich pracy??kojarze gdzie jest ulica matejki i wogole dziekuje za namiar??a zakładali ci tez alarm??

A mozecie jeszcze mechanika jakiegos solidnego bo musze jeszcze powymieniac płyny i zmienic pasek i takie duperelki.

Maciek

Postprzez Maciek » 19 lis 2008, o 01:21

karolinko - pytasz się o coś, dostajesz odpowiedź, ale ciągle nie dowierzasz... trochę zaufania (w tym temacie a także w innych na tym forum)

tak, kiedyś zakładałem tam (na Matejki) alarm, nie było problemów jak dotąd; do nowszego auta zakładał mi już ktoś inny (znajomy elektronik = bardziej zaufany) bo to taki inny alarm ;)

karolinka22

Postprzez karolinka22 » 19 lis 2008, o 10:37

Maciek napisał(a):karolinko - pytasz się o coś, dostajesz odpowiedź, ale ciągle nie dowierzasz... trochę zaufania (w tym temacie a także w innych na tym forum)

tak, kiedyś zakładałem tam (na Matejki) alarm, nie było problemów jak dotąd; do nowszego auta zakładał mi już ktoś inny (znajomy elektronik = bardziej zaufany) bo to taki inny alarm ;)

Macius przepraszam ale juz ze mnie taki niedowiarek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Dziekuje jeszcze raz za wszelkie odpowiedzi dzis jade na Matejki.

ja_arek
Moderator
Moderator

Postprzez ja_arek » 24 lis 2008, o 16:15

Tak Matejki tez praktykowałem. Zakładałem alarm i bylo o`k.
Generalnie jednak z elektryką samochodową kłopot w P-cach.
Dobry warsztat jest na Lublionku w Łodzi, ale terminy kosmiczne.
"Niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie"

Shadow

Postprzez Shadow » 9 wrz 2009, o 17:11

Elektryk:
Piotr Musiał
ul.Piotra Skargi 35
Facet całkiem w porządku, kilka razy zostawiałem u niego auto.
Pamiętać jednak trzeba o tym, żeby za wszystko brać od niego rachunki za każdą kupioną przez niego część, raz wymieniał mi stacyjkę i padła po kilku dniach, facet długo szukał rachunek żeby ją zareklamować.

Czy ktoś zostawiał auto u mechanika na Grabowej zaraz naprzeciwko rynku?
Prosił bym o opinie na temat tego mechanika.

jasiu

Postprzez jasiu » 9 wrz 2009, o 19:01

ja niestety muszę zweryfikować zdanie na temat mechanika z grunwaldzkiej. Jednym słowem mówiąc nie polecam.

Następna strona

Powrót do Cztery koła i nie tylko