Ktora z myjni bezdotykowych polecacie?

Tematy o naszych drogach, komunikacji i wszystkim co jeździ...
waldemar1966
Piaski - witamy w piaskownicy

Postprzez waldemar1966 » 3 mar 2011, o 21:59

Visterio napisał(a):Z tego co rozmawiałem z obsługą to myjnia jest zamykana na noc
itd...
Bzdura, jest zamykana bo to nie jest myjnia całodobowa, a szczotami to juz niejeden znajomy porysowal sobie auto,sa nieczyszczone i pozamarzane, karta zblizeniowa, ktora posiadam zjada impulsy...porazka,cale szczescie,ze sa inne myjki w miescie, za karte placisz z gory i wymusza to korzystanie z tej myjni,ale niech strace juz tam mnie nie zobaczą,dla mnie myjnia na przeciw kosciola jest spalona.

tfofik

Re: Ktora z myjni bezdotykowych polecacie?

Postprzez tfofik » 4 mar 2011, o 03:05

waldemar1966- 2 posty, czyżby konkurencja?
jeżeli jakiś samochód umyje sie z wielkiego błota nieumiejętnie korzystając ze szczotki i zaraz ktoś wjedzie i zacznie sie myć to jasne, że może sobie porysować auto, a obsługa nie będzie po każdym sprawdzała szczotki. karty zbliżeniowej nie używam, ale wiem jak działa i zjada impulsy chyba jak sie nie umie wybrać odpowiedniej ilości ;) za karte nie płacisz z góry tylko ją doładowujesz, jak byś chciał inaczej? w końcu to karta stałego klienta. jak chcesz korzystać z danej myjni sporadycznie to wrzucasz monety, a nie kupujesz karte. dla szpanu(?). ja boje sie o swój lakier dlatego do szczotki podchodziłem z rezerwą, ale wystarczy jej umiejętnie używać. najpierw zmywasz dokładnie piasek i błoto myciem zasadniczym(woda z proszkiem z lancy), a następnie jedziesz szczotką brud który jest przyklejony. jak również trudno żeby przy temperaturze -10stopni szczotka nie była zamarznięta, przecież nie są ogrzewane. wtedy trzeba myśleć i jej nie używać :)

waldemar1966

Postprzez waldemar1966 » 4 mar 2011, o 12:05

Ja jestem klientem, wyrażam swoja opinie a po tych Waszych wywodach na pol strony widać która myjnie na SIŁĘ reklamujecie, niejedna jest myjnia w Pabianicach a tylko w kolo mieli sie temat o tej naprzeciw kosciola, czy opinia jezt pozytywna czy negatywna JEST TO RODZAJ REKLAMY.pozdrawiam

karolla

Postprzez karolla » 4 mar 2011, o 13:06

przez Visterio » 2 mar 2011, o 20:05

Z tego co rozmawiałem z obsługą to myjnia jest zamykana na noc bo są debile, którzy myją auta szczotką bez wrzucania kasy Eh.. Polska.
**************************************************************************************************
Nie usprawiedliwia to twego słownictwa
wyluzuj

tfofik

Postprzez tfofik » 4 mar 2011, o 15:15

jak mają wysokie ciśnienie i szczotke to dlaczego nie faworyzować? na Łaskiej też jest dobra myjnia. a Ty założyłeś konto żeby tylko wypowiadać sie na temat myjni ;p

karolla

Postprzez karolla » 4 mar 2011, o 20:31

PRZESTAŃCIE JUŻ, ja już zdążyłam zorientować się w tym temacie i zgadzam się z waldenar1966,faworyzujecie tę jedną ale i tak ludzie sami zweryfikują w praktyce, ja wybrałam inną i nie będę pisać którą, bo dosyć tych bezsensownych reklam, to nie moja działka.pzdr

tfofik

Postprzez tfofik » 5 mar 2011, o 07:20

ja tam nikogo nie faworyzuje. moge dopiero zacząć jak chcecie ;p

Maciek
lewityn - wypływasz na szerokie wody

Postprzez Maciek » 5 mar 2011, o 15:03

jest kilka punktów które chciałbym poruszyć:

trzeba mieć narypane we łbie żeby korzystać ze szczotki nie chcąc płacić za usługę - za karę niech się rysuje :-P

inna sprawa, że ta szczotka również używana normalnie nadaje się chyba tylko do mycia szyb - ja w każdym razie korzystam z niej tylko i wyłącznie do nich, bo boję się porysować auta;
raz że nie jest czyszczona pod żadnym ciśnieniem (a taki mechanizm automatycznie ją czyszczący powinien istnieć), dwa - leży non stop w wiaderku pełnym błota; trzy - jest ogólnie niewygodna w obsłudze; cztery - jakbym miał nią myć całe auto to bym lekką ręką musiał wydać 15-20 impulsów;

a za 20zł to mi umyją znacznie lepiej profesjonaliści ręcznie na Piłsudskiego (tam gdzie SPA)

dodam, że mam kartę stałego klienta do tej na przeciwko Kościoła ale to ze względu na wygodę, nie zauważyłem żeby zjadało impulsy, ale różnica w tempie schodzenia jest widoczna i jakoś zależy od pory przyjechania do myjni;

plusem jej jest to co już tutaj zostało powiedziane - ciśnienie - żadna inna w Pabianicach nie ma tyle mocy w lancy; jeśli znacie mocniejsze bezdotykowe to powiedzcie!

aha, na Łaskiej też już byłem, ale ta piana to jakieś nieporozumienie, to moczy a nie myje...
reszta czyli np. Partyzancka, Warszawska na przeciwko narzędziówki, Sikorskiego, to chyba jest jedna i ta sama franczyza, więc różnicy w jakości mycia nie będzie żadnej.

i na koniec pytanie, może ktoś wie: czy jest jakakolwiek myjnia/miejsce która pozwala na użycie własnych środków? wystarczy mi lanca z wodą; bo np. mam widzi-mi-się odświeżyć/umyć drugi zestaw kół (z alu) przed sezonem i przed ich założeniem, mam do tego środki chemiczne ale nie mam dostępu do wody pod dużym ciśnieniem...
Sprzedam zestaw Core 2 Duo E4300, Abit AB9 Pro, BigTyphoon 120VX, 4GB Geil Ultra DDR2

tfofik

Postprzez tfofik » 5 mar 2011, o 16:00

ja swoje 2 hatchbacki myje szczotka za 10-12zł(spłukanie zasadniczym+szczotka+spłukanie wodą) czasami jeszcze na wosk starczy. nic sie nie rysuje tylko trzeba najpierw spojrzeć jak szczotka wygląda no i auto spłukać zasadniczym. a z felgami to spytaj sie na myjni na przeciwko kościoła. może Ci pozwolą użyć własnych środków jako stałemu klientowi ;p z resztą prowadzą sprzątanie usługowe także też używają tam chemii. a myjnia na Piłsudskiego też milutka tylko trzeba sie zapisywać ;/

wsmpw

Postprzez wsmpw » 9 mar 2011, o 01:40

Maciek

a co to za problem pojechać np naprzeciw narzędziówki wywalić 4 kółka na środek tam gdzie się stawia auto pojechać chemią poczekać wrzucić kilka pln wybrać program zmywanie/płukanie i zmyć?
Renault 5 Klub Polska
wsm

tfofik

Postprzez tfofik » 9 mar 2011, o 02:12

chodzi tutaj o to, że jest zabronione używanie własnej chemii. jedyne wyjście to w nocy podjechać na samoobsługową gdzie nie ma kamer(znam taką) i wtedy to zrobić ;p

wsmpw

Postprzez wsmpw » 9 mar 2011, o 23:08

dobra to podjedź na bliską do gumisia tam ci umyją bez zająknięcia.. zapłacisz kilka zł za spłukanie i tyle..
Renault 5 Klub Polska
wsm

Maciek

Postprzez Maciek » 16 lip 2011, o 21:21

muszę zaktualizować swoją opinię o myjni naprzeciwko Kościoła. Chyba gdzieś skończyła się jakość, takie mam wrażenie. Widzę że ewidentnie zaczęło się oszczędzanie na proszku do mycia w programie zasadniczym (1). Kiedyś auto było białe po tym etapie, teraz ledwo ledwo. Piszę to nie po jednorazowej wizycie, bo to już 3ci raz z rzędu. Za pierwszym, ponad miesiąc temu, myślałem że to wina stanowiska, zgłosiłem pracownikowi (taki siwy Pan), który jednak nie widziałem żeby cokolwiek tam zmienił po mojej uwadze (pewnie i tak nic by nie mógł, ale jego reakcja bliższa była "tumiwisizmowi" niż czemukolwiek co mógłbym oczekiwać). W międzyczasie byłem na innym, dzisiaj znowu na jeszcze innym stanowisku byłem i znowu więcej wody niż proszku. Dobrze, że kończy mi się ilość impulsów na karcie i raczej jej kolejny (trzeci) raz doładowywać nie będę...
Sprzedam zestaw Core 2 Duo E4300, Abit AB9 Pro, BigTyphoon 120VX, 4GB Geil Ultra DDR2

pyton79

Postprzez pyton79 » 17 lip 2011, o 09:32

cav napisał(a):a ja ich sponsoruję :grin: , tzn. wrzucam monetki a w zamian pozwalają mi umyć samochód :D

To łaskawcy :lol:

enti

Postprzez enti » 17 lip 2011, o 13:12

Maciek napisał(a):muszę zaktualizować swoją opinię o myjni naprzeciwko Kościoła. Chyba gdzieś skończyła się jakość, takie mam wrażenie. Widzę że ewidentnie zaczęło się oszczędzanie na proszku do mycia w programie zasadniczym (1). Kiedyś auto było białe po tym etapie, teraz ledwo ledwo. Piszę to nie po jednorazowej wizycie, bo to już 3ci raz z rzędu. Za pierwszym, ponad miesiąc temu, myślałem że to wina stanowiska, zgłosiłem pracownikowi (taki siwy Pan), który jednak nie widziałem żeby cokolwiek tam zmienił po mojej uwadze (pewnie i tak nic by nie mógł, ale jego reakcja bliższa była "tumiwisizmowi" niż czemukolwiek co mógłbym oczekiwać). W międzyczasie byłem na innym, dzisiaj znowu na jeszcze innym stanowisku byłem i znowu więcej wody niż proszku. Dobrze, że kończy mi się ilość impulsów na karcie i raczej jej kolejny (trzeci) raz doładowywać nie będę...

z tego co rozmawialem z wlascicielem to producent zmienil proszek niby na bardziej wydajny ktory zdobyl niby tam jakies nagrody i jest uznawany za najlepszy do takich myjni ale fakt fatkem troche taki ni w pupe ni w oko i jakos slabiej myje od poprzedniego

Life

Postprzez Life » 4 paź 2013, o 10:56

Jak masz auto lekko zabrudzone to polecam myjkę na ul warszawskiej a jak mocniej to na myjkę do Gumisia.

Zapraszam na stronkę: www.salongsmpabianice.m4w.pl/

Radek

Postprzez Radek » 30 paź 2013, o 19:03

Przy okazji myjni - też tak macie jak ja ,że praktycznie co rano jak odpalam auto to witają mnie ptasie odchody na dachu i masce. Myłem auto w sobotę, dzisiaj wygląda ....lepiej nie mówić.Nie wiem już jak sobie z tym radzić , garażu nie mam.

Life

Postprzez Life » 31 paź 2013, o 13:53

Polecam inne miejsce gdzie nie ma drzew.

Zapraszam do polubienia: www.facebook.com/pages/Impuls-GSM/158101684358150

dhali

Postprzez dhali » 29 sie 2017, o 10:16

Dobra myjnią jest szwajcarska precyzja. Dobre wyposażona i nie zbyt droga, w 100% godna polecenia

Poprzednia strona

Powrót do Cztery koła i nie tylko