wypadek w chechle

jasiu
Starówa - witaj starszy forumowiczu

wypadek w chechle

Postprzez jasiu » 18 cze 2007, o 22:59

widzę, że burzliwa dyskusja na temat tego wypadku się zrobiła. ja mogę tylko, powiedzieć, ci co przeżyli niech dziękują Bogu, bo widziałem auto i było po prostu zmiażdżone. Współczuje rodzicom. myślałem też, że wcześniejsze wypadki (żyrardów czy warszawska w drodze na pielgrzymkę) będą dla młodych ludzi przestrogą. Bo dla mnie były.

keczup

Postprzez keczup » 19 cze 2007, o 09:43

Wg mnie wina tez rodziców. A samej postawy młodych nawet nie bedę komentował. Niech to bedzie przestroga dla innych.

Bosman
lewityn - wypływasz na szerokie wody
lewityn - wypływasz na szerokie wody

Postprzez Bosman » 19 cze 2007, o 20:15

Ważne że żyją, dlatego nie będę nic negował.

jasiu

Postprzez jasiu » 20 cze 2007, o 19:07

napisałem już to w komentarzach, ale powtórzę: gorąco zachęcam do oddawania krwi. to naprawdę nie boli, może po samym "zabiegu" kręci się w głowie. jeżeli ktoś boi się widoku krwi to nawet nie zauważy kiedy bardzo miła pani pielęgniarka, wbija i wyciąga igłę. naprawdę troszeczkę poświęcenia, a możemy pomóc wielu osobom, a przy okazji zbadać swoją krew. może kiedyś sami będziemy w potrzebie. Przemek Jach
p.s. a na osłodę i regenerację dostajemy 8 czekolad, grześka i podróbę red bulla

abyss

Postprzez abyss » 20 cze 2007, o 22:48

Ja bym bardzo chętnie oddawała krew, nawet lubię patrzeć jak mi wbijają igłę i zabierają krew do badań, ale nawet po utracie tak niewielkiej ilości krwi prawie mdleję potem, więc niestety... Ale narządy po śmierci mogę dać :)
Jesteś tym, co potrafisz poczuć, posiadasz tyle, ile umiesz dostrzec
Miej permanentnie rozpostarty umysł i nie zamykaj oczu
Koczuj na smaki, smaki te poczuj

Lupus83

Postprzez Lupus83 » 23 cze 2007, o 14:56

keczup napisał(a):Wg mnie wina tez rodziców. A samej postawy młodych nawet nie bedę komentował. Niech to bedzie przestroga dla innych.

Niestety wypadki z udziałem młodzierzy zdarzają sie u nas co jakis czas i nie jest to przestrogą dla innych. Jak by tak polivzyć w ciągu ostatnich 6 lat w wypadkach spowodowanych przez młodzierz zgineło 11 osób. Jeśli sie nie pomyliłem.

Powrót do Cztery koła i nie tylko...