Wydział Komunikacji

dwdm
Piaski - witamy w piaskownicy

Wydział Komunikacji

Postprzez dwdm » 15 gru 2007, o 17:45

Witam
Czy był ktoś ostatnio w Wydziale Komunikacji w Pabianicach zarejestrować samochód?
Czy nadal są duże kolejki, czy wydają numerki oraz o której trzeba przyjść przed otwarciem pod budynek aby załatwić sprawę
A może są zawodowi 'stacze' tak jak kiedyś było w Łodzi.

O.Dyrektor
Starówa - witaj starszy forumowiczu

Postprzez O.Dyrektor » 15 gru 2007, o 21:19

Ja jak byłem rejestrować to jakąś godzinke przed byłem to było może z 10 osób jak przyjdziesz koło 11 to już nie ma po co bo kolejka jest bardzo duża
pabianice.pinger.pl - fotki z Pabianic i okolic :)

Lupus83

Re: Wydział Komunikacji

Postprzez Lupus83 » 15 gru 2007, o 21:39

dwdm napisał(a):Witam
Czy był ktoś ostatnio w Wydziale Komunikacji w Pabianicach zarejestrować samochód?
Czy nadal są duże kolejki, czy wydają numerki oraz o której trzeba przyjść przed otwarciem pod budynek aby załatwić sprawę
A może są zawodowi 'stacze' tak jak kiedyś było w Łodzi.

Numerki wydają automaty. Autko rejstrowałem w styczniu, jak byłem w wydziale o 8 rano to w ogóle nie czekałem :)

MariuszR

Postprzez MariuszR » 16 gru 2007, o 00:20

Rejestrowałem w listopadzie, pojawiłem się w urzedzie około po 10 i 3 h zeszło, ale z numerkami przynajmniej ta wygoda że nie trzeba pilnować kolejki, jak kilka osób przed tobą to można sobie nawet wyjść jeszcze coś w międzyczasie załatwić.
Możesz też zaryzykować i pojawić się po 14:00, wydawanie numerków o pewnej godzinie jest blokowane i jak się panie wyrobią to przyjmują też i tych bez numerków.
Aha, warto pamiętać też że jeśli samochód jest na dwie osoby kupiony aby wziąć dowód współwłaściciela, ja o tym nie pomyślałem, na szczęście Pani mnie obsługująca poleciła mi po niego jechać i po przywiezieniu od obsłużyła bez konieczności ponownego stania w kolejce, za co bardzo dziękuję:-)

Darek

Postprzez Darek » 20 gru 2007, o 23:32

A tu nie ma reguły na nic. Czasami możesz czekać 5 minut, a na drugi dzień 5 godzin. I nie ma reguły że w poniedziałki są kolejki, a we wtorki nie. I nie ma reguły czy pada deszcz, czy śnieg. Ale powiem ci tak (chodź pewnie już zarejestrowałeś) najlepiej w domu sobie wypełnić druczek na spokojnie, a pójść zarejestrować, na drugi dzień.
Szkoda że nie ma tych druczków w internecie. A może się mylę mówią że w internecie jest wszystko.

papuas

Re: Wydział Komunikacji

Postprzez papuas » 7 kwi 2011, o 12:41

A wiecie że od początku 2011 roku każdy urząd komunikacji powinien umożliwić złożenie wniosku o rejestrację samochodu przez internet. Niestety u nas nie bo dwa lat które dał minister infrastruktury to zamało dla naszego starosty albo pan Ramlau na to nie pozwolił bo by nie miał możliwości nadinterpretacji przepisów.

Powrót do Cztery koła i nie tylko...