Jaki samochód dosatwczy

sebmroz
Piaski - witamy w piaskownicy

Jaki samochód dosatwczy

Postprzez sebmroz » 1 lip 2015, o 11:11

Witam.Życie mnie zmusiło aby kupić nowy samochód dostawczy .Myśle też o lisingu ale nie wiem czy to dobry pomysł"każdą sugestie biore pod uwage".Van ma być długi powyżej 4 metrów i wysoki do 3,5 tony. Ładunek przerózny od lekkich rzeczy typu pudełka do ciężkich około 1,5 tony. Dziennie będe pokonywał po autostradach około 400 km a za rope ja będe płacić więc ważne jest też aby był ekonomiczny .Lecz najważniejsze abym mógł na niego liczyć czyli żeby nie był awaryjny .Jeżdze obecnie Mercedesem Sprinterem z 2014 roku i jakby nie elektronika "albo mam takiego pecha"to bym się nawet nie zastanawiał nad jego kupnem. Proszę o pomoc czy wybrać forda transita,Ducato,Master Movano czy zostać jednak przy Mercedesie. Może coś takiego http://moto.gratka.pl/tresc/citroen-jum ... f36962b8,1 Ważne jest też dla mnie wygoda bo 8 godzin za kółkiem .Po 6 latach wymiana,jeśli wytrzyma pół miliona kilometrów. Czy ma mieć napęd na przód czy na tył. Dziękuje za wszystkie podpowiedzi i sugestie.

maksiu432

Re: Jaki samochód dosatwczy

Postprzez maksiu432 » 20 lip 2016, o 13:24

W sumie polecam mercedesy bardzo dobre i niezawodne.

fabiann

Jaki samochód dosatwczy

Postprzez fabiann » 10 paź 2016, o 19:42

Podpinam sie pod temat. Prowadze ze znajomym firme remontowa, ktora przez ostatni rok troche sie rozwinela i potrzebujemy dostawczaka, tudzien moze lepiej vana. Samochod bedzie sluzyl glownie do przewozenia narzedzi na robote, czasami do jakichs ciezszych rzeczy jak wyworzenie jakiegos tam zlomu z rozebranej wczesniej lazienki. Interesuje nas glownie niezawodnosc, niskie spalanie oraz tania eksploatacja. Ciekawa oferte ma Dacia z modelem Dokker, wyglada na solindy pojazd w przystepnej cenie. Macie jakies doswiadczenia z ta marka? Szukamy gdzie sie tylko da opinii. Bedziemy to brali w leasing, pewnie u producenta. Z gory dzieki za wszystkie propozycje.

maksiu432

Jaki samochód dosatwczy

Postprzez maksiu432 » 25 sty 2017, o 12:21

A tak właściwie to patrzyłeś na te marcedesy ? Widziałem ostatnio Mercedes Sprinter 316 tylko że w starej kaście albo jeszcze Mercedes vito.

Powrót do Cztery koła i nie tylko...